Oferta


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/spel2243/public_html/templates/dd_clinic_100/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Oferujemy

  • Pobyty stałe
  • Całodobową opieką pielęgniarek i opiekunów
  • Opiekę lekarza rodzinnego i psychiatry
  • Wyżywienie uwzględniające indywidualne diety
  • Opiekę duszpasterską
  • Wizytę fryzjera raz w miesiącu
  • Wizytę kosmetyczki – manicure i pedicure raz w miesiącu
  • Rehabilitację

Nasz Pierwszy Dom Opieki przy ul. Lublinek 37

To miejsce pobytu dla 6 osób w pokojach jedno- i dwuosobowych. Pokoje zostały wyposażone w funkcjonalne i estetyczne meble. Dołożyliśmy starań aby pokoje były przytulne i dawały podopiecznym poczucie domowej atmosfery. Zarówno budynek jak i jego otoczenia są pozbawione barier architektonicznych. W łazienkach zamontowano uchwyty dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy wyżywienie, na które składają się trzy posiłki główne oraz dodatkowo drugie śniadanie i podwieczorek, z uwzględnieniem indywidualnych diet, zaleconych przez lekarza. Wszystkie posiłki przygotowuje firma cateringowa, które serwujemy na porcelanie w pięknej, dużej jadalni z wyjściem na taras.

W naszym domu oprócz pomocy w codziennych czynnościach dbamy aby mieszkańcy aktywnie spędzali czas wolny. Zachęcamy do udziału w warsztatach terapii zajęciowych oraz do wyjścia do teatru, kina, galerii, ogrodu botanicznego jak i na wszystkie imprezy, które organizowane są dla seniorów w naszym mieście.

Działamy na podstawie decyzji Wojewody Łódzkiego z dn. 18.04.2014 nr. PS-III.9423.4.2014

 

Nasz Drugi Dom Opieki przy ul. Wólczańskiej 225

To miejsce pobytu dla 16 osób w pokojach czteroosobowych. Pokoje są wyposażone w elektryczne, specjalistyczne łóżka z pilotem, przywoływanie personelu oraz oświetleniem indywidualnym nad łóżkiem.

Zarówno w całym budynku, w pokojach i w łazienkach zamontowane są uchwyty oraz nie występują bariery architektoniczne. Postaraliśmy się, by pokoje były nie tylko komfortowe i przytulne ale dawały podopiecznym poczucie domowej atmosfery.

W naszym domu oprócz pomocy w codziennych czynnościach, dbamy aby mieszkańcy efektywnie spędzali czas wolny. Zachęcamy do udziału w warsztatach terapii zajęciowej oraz do wybranych zajęć prowadzonych przez naszego rehabilitanta. Rehabilitacja w naszym domu odbywa się trzy razy w tygodniu.

Działamy na podstawie decyzji Wojewody Łódzkiego Nr. PS-III.9423.21.2015